METEO. Canicula ia o pauză. Temperaturile maxime nu depășesc 31 de grade

Joi,  vremea va fi frumoasă și ușor răcoroasă, așadar vom scăpa de caniculă. Soarele va străluci în cea mai mare parte a zilei și doar în nordul și centrul țării vor mai fi înnorări și ploi trecătoare. Vântul va adia ușor iar temperaturile maxime se vor încadra între 20 și 31 de grade.

Ultima Oră

Cele mai citite