Fostul ministru Bogdan Ivan ar fi fost implicat într-un accident rutier în Bistrița

25 June 2026, 23:07 (actualizat 25 June 2026, 23:17)

Fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan, ar fi fost implicat joi seară într-un accident rutier produs în municipiul Bistrița.

Potrivit informațiilor publicate de bistriteanul.ro, Bogdan Ivan se afla la volanul unui autoturism, alături de soția sa, când a intrat în coliziune cu un autobuz care circula regulamentar.

Accidentul ar fi avut loc aproape de Primăria Bistrița.

Din fericire, nicio persoană nu a fost rănită. În urma impactului au fost înregistrate doar pagube materiale la cele două vehicule implicate.

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite