Jurnaliștii, răsplătiți de medicii din Timișoara

Au fost momente emoţionante la Timişoara, la Spitalul "Victor Babeş". Conducerea unităţii medicale a vrut să mulţumească jurnaliştilor pentru că au fost alături de medici în momentele grele şi au transmis oamenilor informaţii corecte, în timp real.

Ultima Oră

Cele mai citite