Secretarul american de stat Marco Rubio se întâlnește cu Benjamin Netanyahu
După vizita vicepreședintelui american în Israel, un alt oficial american de rang înalt se întâlneşte cu premierul Benjamin Netanyahu. Secretarul de stat Marco Rubio a precizat, înaintea discuţiilor de azi, că încetarea focului în regiune este în grafic, în ciuda provocărilor zilnice.
23 October 2025, 13:39