A început deszăpezirea pe Transalpina

Drumarii au început să deszăpezească Transalpina, cel mai înalt drum din România. Primul val de turişti este aşteptat după ce se va relua circulația, așa că vor ca drumul să fie pregătit pentru iubitorii muntelui.

Ultima Oră

Cele mai citite