COVID-19 a devenit a treia cauză de deces în SUA

În doar o lună, coronavirusul a devenit a treia cauză principală de deces în Statele Unite, potrivit unui medic din San Diego şi datelor Centrelor americane pentru Controlul şi Prevenirea Bolilor (CDC), relatează joi DPA.

Ultima Oră

Cele mai citite