Aproape 3.000 de medici, stomatologi și farmaciști vor susține examenul pentru obținerea titlului de specialist
Aproape 3.000 de medici, stomatologi și farmaciști vor susține, pe 23 și 24 septembrie, examenul pentru obținerea titlului de specialist, anunță Ministerul Sănătății. Anul acesta, calendarul de examene și concursuri al Ministerului Sănătății a fost modificat și adaptat condițiilor epidemiologice. Acest examen a fost decalat cu o lună din cauza epidemiei de Covid 19.
8 September 2020, 15:49