Aproape 3.000 de medici, stomatologi și farmaciști vor susține examenul pentru obținerea titlului de specialist

Aproape 3.000 de medici, stomatologi și farmaciști vor susține, pe 23 și 24 septembrie, examenul pentru obținerea titlului de specialist, anunță Ministerul Sănătății. Anul acesta, calendarul de examene și concursuri al Ministerului Sănătății a fost modificat și adaptat condițiilor epidemiologice. Acest examen a fost decalat cu o lună din cauza epidemiei de Covid 19.

Ultima Oră

Cele mai citite