Doi şefi de la Drumuri, demişi după ce o mașină a căzut în Dunăre
Au început să cadă primele capete după ce o maşină a iesit de pe şosea şi s-a scufundat în Dunăre. Doi şefi din Direcţia de Drumuri au fost demişi, pentru că parapetul care ar fi putut împiedica producerea tragediei lipseşte pe acea porţiune de drum, de mulţi ani. Patru din cele cinci persoane care se aflau în maşină sunt şi acum dispărute. Scafandrii nu renunţă la căutări.
10 October 2017, 08:54