Marcel Ciolacu: Mi-aş dori foarte mult în turul doi să intru cu Nicolae Ciucă

Preşedintele PSD Marcel Ciolacu a afirmat că şi-ar dori să intre în turul doi al alegerilor prezidenţiale cu preşedintele PNL Nicolae Ciucă. Referindu-se la afirmaţiile unor liberali conform cărora social-democraţii vor direcţiona voturi către preşdintele AUR George Simion pentru ca acesta să intre în turul doi, Ciolacu a afirmat “că nu a auzit tâmpenie mai mare”.

Ultima Oră

Cele mai citite