Eleva din Capitală a cărei mamă a fost diagnosticată cu coronavirus are rezultat negativ
Fetița de la Școala Gimnazială 56 din Capitală care a fost marți la cursuri, iar în aceeași zi mama ei a fost diagnosticată cu coronavirus, nu este infectată cu acest virus, au anunțat joi dimineața reprezentanții Inspectoratului Școlar al Municipiului București, citați de Mediafax.
12 March 2020, 08:24