copil căzut de la etaj
Dramă într-o familie din Iaşi: o fetiţă de doi ani a căzut de la etajul al treilea al blocului în care locuia împreună cu părinții și cei trei frați mai mari. Poliția și Protecția Copilului anchetează cazul.
Un băiețel de doi ani a căzut în gol de la etajul nouă al unui bloc din Timișoara. Copilul a murit la spital
Un moment de neatenție din partea tatălui a fost suficient pentru ca micuțul să cadă în gol de la peste 20 de metri înălțime, de la etajul nouă al unui bloc din Timișoara. Copilul s-a apropiat de geam și a încercat să se sprijine de plasă. Aceasta a cedat însă, iar micuțul a căzut. A ajuns pe parbrizul unei mașini parcate lângă bloc.
Un copil de 2 ani a scăpat cu viață ca prin minune după ce a căzut de la etajul al treilea al unui bloc
Anchetă după ce un copil de doar 2 ani a căzut de la etajul al treilea al unui bloc din Ploiești. Mama copilului era în casă în momentul accidentului, însă se odihnea după o tură de noapte. Deși micuțul a căzut de la câțiva metri, a scăpat ca prin minune. Are răni serioase, așa că rămâne sub supravegherera medicilor.
Un băiețel de doi ani a căzut de la etajul 3 al unui bloc din Pitești. Copilul are răni grave și a fost transportat la spital
Un băiat de doi ani a căzut de la etajul 3 al unui bloc din cartierul Trivale, din Piteşti. Era acasă cu mama, dar a împins un geam şi a plonjat în gol. Minorul are răni grave şi a fost transportat la Spitalul de Pediatrie din oraş unde a fost investigat, fiind transferat ulterior la o clinică din Bucureşti.

