O elevă de 15 ani a ajuns la spital, după ce a căzut de la etaj 1 al școlii. Polițiștii au deschis dosar penal

Accident grav la școala gimnazială din comună Bobâlna, județul Cluj. O elevă de 12 ani, din clasa a V-a, a căzut de la etajul I al şcolii. Deocamdată, nu se știe dacă fata s-a aruncat singură. Acum se află la spital, iar polițiștii au deschis un dosar penal şi vor să afle totul despre acest caz. A atenţie, urmează informaţii cu puternic impact emoţional!

Un copil de doi ani din Iași a murit după ce a căzut de la etaj

Un copil de doi ani din Iaşi a murit, aseară, după ce a căzut de la etajul al noulea din blocul în care locuia. Băieţelul era în grija tatălui și, într-o clipă de neatenție a părintelui, s-a împins în plasa de la geam şi a căzut in gol.

Ultima Oră

Cele mai citite