Alertă de ameninţare cu bombă la un hotel din Timişoara

Alertă de ameninţare cu bombă la hotelul Continental din Timişoara, luni după-amiază. Toți oamenii din clădire au fost evacuați, iar echipele de pirotehniști au început să cerceteze perimetrul.

Ultima Oră

Cele mai citite