Un microbuz școlar a intrat în plin într-o căruță în județul Argeș

Două persoane au fost rănite, după ce un microbuz școlar a intrat în plin într-o căruță. În momentul producerii accidentului în microbuz se aflau 7 copii, cu vârste cuprinse între 12 și 16 ani. Accidentul s-a petrecut la ieșirea din localitatea argeșeană Cetățeni, spre Târgoviște.

Ultima Oră

Cele mai citite