Trei diplomați din Qatar au murit într-un accident rutier lângă stațiunea Sharm el-Sheikh, Egipt

Trei angajați ai Amiri Diwan din Qatar, cea mai înaltă instituție guvernamentală a țării, au murit într-un accident rutier petrecut în apropierea stațiunii egiptene de la Marea Roșie, Sharm el-Sheikh, unde luni este programat un summit crucial privind Gaza, a anunțat duminică ambasada Qatarului în Egipt, într-o postare pe platforma X.

Ultima Oră

Cele mai citite