Polițiștii bucureșteni au reținut două persoane care aveau o valiză cu droguri
Unul dintre traficanți s-a legitimat cu o carte de identitate falsă. Actul avea fotografia sa și datele unei persoane care a murit anul trecut.
Polițiștii susțin că cele două persoane aflate în custodie aduceau frecvent droguri din Spania și le distribuiau în București.

