Eugen Neagoe: "Nu am regretat niciun moment că am venit la Dinamo! Meciul cu Craiova nu este unul special"

Eugen Neagoe a declarat sâmbătă că nu a regretat niciun moment că a venit la Dinamo, chiar dacă îi este greu să gestioneze situaţia la echipa din Ştefan cel Mare, după meciul pierdut cu 5-0 în etapa trecută, contra Viitorului lui Hagi. Atunci, partida a fost întreruptă de suporterii intraţi pe teren. Florin Prunea este de părere că aceştia nu vor crea incidente la meciul cu Universitatea Craiova.

Adio, Ilie Balaci! Marele fotbalist a fost înmormântat cu onoruri militare

România s-a despărţit astăzi de una dintre legendele fotbalului. Mii de oameni, iubitori de fotbal frumos, și-au luat rămas bun de la idolul Băniei. Pe stadionul Ion Oblemenco, printre lacrimi, fanii i-au adus un ultim omagiu legendei Ilie Balaci: "un condamnat" să aibă talent, asa cum îl descria Adrian Păunescu. Fostul fotbalist a fost înmormântat la Cimitirul Sineasca.

Ultima Oră

Cele mai citite