Controale în traficul din Capitală. Mai mulți șoferi, prinși sub influenţa substanţelor interzise

Au fost controale azi-noapte în traficul din Capitală. Mai multe filtre au fost organizate de poliţiştii de la Rutieră, împreună cu inspectorii de la Registrul Auto Român. Au fost prinşi șoferi, dar şi motociclişti sub influenţa substanţelor interzise. Totodată, inspectorii RAR au descoperit mai mulţi şoferi care aveau modificate maşinile sau motoarele. Toţi au rămas fără plăcuţele de înmatriculare.

Ultima Oră

Cele mai citite