Locatarii unui bloc din Sectorul 4, terorizați de o vecină care a transformat casa scării în depozit de gunoaie
Zeci de locatari din Sectorul 4 al Capitalei sunt terorizați de o vecină care de ani de zile are apartamentul plin cu tot felul de deșeuri și pentru că acestea nu îi mai încap în locuință, femeia a transformat mai nou și casa scării în depozit de gunoaie. Un adevărat focar de infecție. Deși a fost amendată în repetate rânduri de autorități și somată să igienizeze locul, problema a rămas nerezolvată.
16 October 2025, 19:04 (actualizat 16 October 2025, 19:13)