Scandal la Spitalul județean din Buzău. Părinții unor copii s-au luat la bătaie

O anchetă de amploare s-a declanșat în Buzău după scandalul de seară trecută de la Unitatea de primiri urgențe a Spitalului Județean. Zeci de pacienți, asistente și medici au fost evacuați după ce părinții unor copii s-au luat la bătaie. Vă avertizăm că urmează imagini cu un puternic impact emoțional.  

Un bărbat de 61 de ani din Argeș este în comă la spital, după ce a încercat să aplaneze un conflict între doi scandalagii

Un bărbat de 61 de ani din Argeș a fost bătut și este în comă la spital, după ce a încercat să aplaneze un conflict între doi scandalagii. Bătaia ar fi pornit după ce unuia dintre agresori i s-ar fi interzis accesul într-un local. S-a întâmplat după ce a aruncat cu apă în clienți. Victima este acum la spital, în stare critică, în timp ce agresorii lui, dintre care unul este recidivist, au fost arestați preventiv.

Bătaie între două angajate ale unei primării din Argeș

Scene greu de imaginat au avut loc în primăria orașului Ștefănești, din județul Argeș. Două angajate, plătite din banii publici, una, consilier al primarului și cealaltă, secretar al instituției, s-au luat la bătaie chiar în timpul serviciului. Acum au ajuns în vizorul poliției.

Ultima Oră

Cele mai citite