Bani negri din reciclări fictive, un fenomen în România
Reciclarea fictivă a devenit un fenomen în România. Din dosarele penale reiese că sunt afaceriști în acest domeniu care au învățat repede să câștige bani nemeritați prin evaziune fiscală. Păgubiți, implicit, sunt toți românii, care cred că reciclarea se face corect și astfel trăiesc într-un mediu mai sănătos.
6 June 2025, 00:00 (actualizat 6 June 2025, 00:06)