Până la finalul zilei, oamenii din Bacău vor avea apă la robinet

În municipiul Bacău, situația începe să revină la normal după ce, vreme de şapte zile, oamenii nu au avut apă la robinete. În unele zone furnizarea s-a reluat încă de aseară, în altele abia dimineaţă, dar sunt și persoane care se plâng pe reţelele de socializare că la ei la robinet încă nu curge apă. Are detalii Roxana Gorcioaia de la TVR Iași.

Ultima Oră

Cele mai citite