Mihai Fifor: Am semnat pactul pentru bunăstarea românilor. Opoziţia revine cu politici de austeritate
Ministrul Afacerilor Interne, Mihai Fifor, a declarat, sâmbătă, că a semnat pactul iniţiat de Viorica Dăncilă pentru bunăstarea românilor. El a adăugat că, prin refuzul de a semna pactul propus de premier, partidele de opoziţie arată intenţia de a reveni cu politici de austeritate.
21 September 2019, 11:48