Președintele interimar al României, Ilie Bolojan, a transmis joi, primul său mesaj de la Palatul Cotroceni, în care și-a prezentat obiectivele și a dat asigurări că își asumă "cu demnitate această funcție, cu toată responsabilitatea față de români".
13 February 2025, 16:58 (actualizat 13 February 2025, 23:54)