maşină
Un șofer a accident o fetița pe trecerea de pietoni, apoi a fugit ca și cum nu s-ar fi întâmplat nimic. Accidentul s-a întâmplat pe strada Luică din Capitală. Polițiștii încearcă acum să-l găsească.
Un șofer a sărit cu mașina de pe Podul Grant
Un autoturism s-a răsturnat în noaptea de luni spre marți în București, la coborârea de pe Podul Grant.
Accident pe DN 58 B, între Reșita și Timișoara. Două persoane și-au pierdut viața și două au fost rănite
Două persoane și-au pierdut viața și două au fost rănite, după ce un autoturism a intrat pe contrasens și a izbit în plin două mașini care circulau regulamentar. Accidentul s-a produs pe Drumul National 58 B, între Reșita și Timișoara.
O mașină a căzut în râul Dâmbovicioara. Când au ajuns echipajele de intervenție au găsit doar automobilul la locul accidentului
Incident cu multe necunoscute în Cheile Dâmbovicioarei. O mașină de teren a căzut în râul Dâmbovicioara, iar cineva a anunțat la 112 că mai multe persoane se află în pericol.
Timișoara. Un tânăr de 18 ani a pierdut controlul volanului și a intrat în plin într-un tramvai aflat în stație
Accidentul s-a petrecut miercuri seară, în jurul orei 21. O mașină condusă de un tânăr în vârstă de 18 ani s-a învârtit de câteva ori pe șosea, apoi s-a lovit de un tramvai oprit în stație. Niciun pasager din tramvai nu a fost rănit.
Neamț: O tânără de 19 ani a murit, după ce a fost lovită în plin de o mașină care circula cu viteză
O tânără de 19 ani a murit, după ce a fost victima unui accident de circulație, în comuna Tarcău din județul Neamț. Imaginile au fost surprinse de o cameră de supraveghere.
Accident pe centura ocolitoare a Severinului. Un bărbat și-a pierdut viața
Accident pe şoseaua de centură a municipiului Drobeta-Turnu-Severin. Un bărbat de 52 de ani, aflat la volanul unui autoturism, a tăiat calea unui autotren.
Un bărbat de 89 de ani din Florida a căzut cu maşina în apă. Salvatorii au reuşit să îl scoată la timp
Vigilenţa pazei de coastă americane din statul Florida a făcut posibilă salvarea la limită a unui şofer care a căzut cu maşina în apă.
Greu drumul de la munte. Prin staţiunile de pe Valea Prahovei se circulă în coloană
Final de coșmar pentru vacanțele turiștilor care au fost la munte și trebuie să ajungă pe DN1. A fost aglomerație pe toate drumurile dinspre stațiuni, încă de dimineață. Atât la Brașov, cât și pe Valea Prahovei, pe sensurile spre București s-a circulat bară la bară. Pe șosele s-au aliniat inclusiv cei care de-abia își încep sejurul la munte.

