O femeie a fost înjunghiată în plină stradă de bărbatul cu care locuise. Suspectul este un fost șef al Poliției Locale Oradea
Scene cumplite la Oradea. O femeie a fost înjunghiată în plină stradă de bărbatul cu care locuise până de curând. A ajuns în stare foarte gravă la spital, iar medicii se luptă să-i salveze viaţa. Agresorul a dispărut imediat după incident și a fost prins de polițişti câteva ore mai târziu. Este vorba de fostul şef al Poliţiei locale din Oradea. Bărbatul lucra în prezent ca responsabil cu problemele de mediu, în aceeaşi instituţie.
11 January 2021, 12:28