Managerul Spitalului de Psihiatrie din comuna vâlceană Drăgoeşti a fost suspendat din funcție după apariţia în spaţiul public a unei înregistrări audio în care jignește și amenință cu bătaia o asistentă. Femeia a făcut plângere, așa că polițiștii fac cercetări pentru purtare abuzivă.