Lupte grele în Nagorno-Karabah. Armenia și-a anunțat intenția de a colabora cu OSCE pentru găsirea unei soluții

Conflictul din Nagorno-Karabah a reizbucnit mai violent ca niciodată în ultimii ani. Sunt multe victime de ambele părți și o încetare a focului nu pare atât de apropiată. Armenia și-a anunțat intenția de a colabora cu OSCE pentru găsirea unei soluții astfel încât focul să înceteze. Cum arată câmpul de lupta dintre Armenia și Azerbaidjan, vedeți în materialul video.

Ultima Oră

Cele mai citite