Polițiștii buzoieni sunt acuzati că au bătut un bărbat
Polițiștii buzoieni sunt acuzaţi că au bătut un bărbat! Acesta ar fi trebuit să stea în izolare, dar a fost văzut în timp ce conducea maşina şi a fost oprit de agenţi. Momentul agresiunii a fost filmat de fratele victimei. Poliţiştii susţin că au fost nevoiţi să recurgă la forţă pentru că bărbatul devenise violent şi-i ameninţase cu un pistol cu aer comprimat.
30 May 2020, 18:53