Proteste în administrația publică. Angajații cer măriri salariale
Angajaţii din administraţia publică locală protestează în câteva dintre marile oraşe ale tării. La Timisoara, Oradea, Cluj-Napoca şi Piatra Neamţ zeci de sindicalişti au ieşit în stradă şi solicită salarii mai mari.
20 May 2024, 13:45 (actualizat 20 May 2024, 23:39)