Diplomați ruși veniți cu drezina acasă din Coreea de Nord

Întoarcerea în ţară pentru un grup de angajaţi ai ambasadei Rusiei în Coreea de Nord s-a dovedit a fi o călătorie mai puţin confortabilă decât anticipaseră. Au fost nevoiţi să parcurgă mai mult de un kilometru cu o drezină pe care au împins-o ei înşişi, relatează RIA Novosti, RBC şi Reuters, preluate de Agerpres.

Ultima Oră

Cele mai citite