Alexandru Rogobete, întâlniri la Washington cu reprezentanţii Băncii Mondiale şi ai companiei Pfizer
Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rogobere, urmează să se întâlnească, în perioada 14-18 aprilie, la Washington DC, cu reprezentanţii Băncii Mondiale şi a principalelor companii americane din domeniul sănătăţii, inclusiv cu reprezentanţii Pfizer.
13 April 2026, 14:13 (actualizat 13 April 2026, 14:16)