Camionul militar care a căzut în prăpastie a fost ridicat cu trei macarale de mare tonaj

Camionul militar care s-a răsturnat joi seară în zona Dâmbovicioara, din Argeş, a fost scos din râpă. Trei macarale de mare tonaj au ridicat vehiculul până la şosea. Operaţiunea a durat 6 ore, timp în care traficul a fost blocat. Mâine, cei trei militari care au murit în accident vor fi înmormântaţi cu onoruri. Ceilalţi nouă, care au fost răniţi sunt în stare stabilă.

Ultima Oră

Cele mai citite