Bacalaureat, sesiunea de toamnă. Șapte elevi au fost eliminați din examen în județul Timiș

24 August 2017, 08:58

La porțile Colegiului Tehnic “Emanuil Ungureanu” din Timișoara, doar câțiva candidați au fost întampinați de cei apropiați.

Șapte tineri au fost eliminați din examen: trei de la Liceul Sportiv “Banatul”, doi de la Colegiul de Arta “Ion Vidu”, unul de la Colegiul “Iulia Ha;deu” din Lugoj și unul de la Colegiul Tehnic “I.C Brătianu”.

Astăzi, candidații vor susține proba scrisă la alegere a profilului și specializării.

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite