Bogdan Aurescu: Vom avea o reuniune a miniştrilor de Externe din ţările NATO la Bucureşti, pe 29 şi 30 noiembrie

Reuniune NATO
Reuniune NATO
7 April 2022, 17:44

“Ştiri excelente după întâlnirea miniştrilor de Externe din NATO de azi: România va găzdui reuniunea formală a miniştrilor de Externe din NATO, pe 29 şi 30 noiembrie, la Bucureşti. Aştept să îi primesc pe aliaţii noştri în România, pe flancul estic, la prima reuniune a miniştrilor de Externe din NATO găzduită de România”, a scris şeful diplomaţiei române pe platforma de socializare.

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite