siberia

28 December 2020, 18:33

Au înotat fericiți printre sloiurile de gheață. Temperatura de afară era de minus 20 de grade.

Chiar dacă la ieșirea din apă mulți au cam dârdâit, cu toții au spus că e o experiență la care nu renunță, pentru că așa își fortifică organismul.

 

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite

Cele mai citite pe aceeași temă