Două mașini s-au făcut praf în centrul Capitalei. Șoferii au scăpat cu răni ușoare
Din cauza neatenției, azi noapte două mașini s-au făcut praf în centrul Capitalei. Șoferii au avut noroc și au scapăt doar cu răni ușoare.
Accidentul s-a petrecut la Universitate. Unul dintre șoferi a virat stânga spre strada Ion Dobrescu. Dinspre Romană, a venit cel de-al doilea șofer, care conducea un bolid de lux și l-a lovit în spate.
Bolidul s-a oprit la aproximativ o sută de metri distanță de locul impactului. Cele două mașini au dauna totală, iar șoferii au scapăt cu răni ușoare.
Cei doi au refuzat transportul la spital. Polițiștii urmează să stabilească cine se face vinovat de producerea accidentului. Circulația în zonă s-a desfășurat cu dificultate pentru mai bine de o oră.

