Generația Z s-a săturat de aplicațiile de întâlniri și ar prefera să cunoască oameni în viața reală, însă această generație pasionată de tehnologie nu este la fel de experimentată în ceea ce privește relaționarea față în față.
2 iulie 2024, 09:09 (actualizat 2 iulie 2024, 11:47)
Responsabilii unui adăpost de animale din Germania au avut o idee inedită pentru a încuraja adopțiile: Ei le-au creat animăluțelor profiluri pe aplicația de întâlniri Tinder, în speranța că astfel acestea își vor găsi mai ușor un cămin.