Bogdan Ivan: Avem și gaze, avem și energie pentru a face față în această iarnă geroasă
Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, a convocat luni după-amiază Comandamentul Energetic Național, la sediul Dispecerului Energetic Național, în contextul temperaturilor scăzute.
19 January 2026, 15:24 (actualizat 19 January 2026, 16:11)