Bărbatul din județul Bacău care și-ar fi omorât cei doi copii, aruncându-se împreună cu ei în apele unui baraj, a fost găsit fără viață. Vă avertizăm că urmează informații care vă pot afecta emoțional!
Cei doi copii au fost găsiţi la scurt timp după ce mama lor a alertat autoritățile că tatăl a fugit cu micuții și a amenințat că se sinucide. Scafandrii au recuperat doar trupurile copiilor, un baiețel de 4 ani și o fetiță de doar 4 luni.