Un adolescent de 17 ani a fost găsit spânzurat de un copac, în județul Alba

Tragedie în județul Alba. Un adolescent de 17 ani a fost găsit spânzurat de un copac, în curtea casei din Răhău. Există informații că ar fi suferit o decepție în dragoste, însă nu a lăsat un bilet de adio. Polițiștii fac cercetări pentru ucidere din culpă și încearcă acum să afle ce l-ar fi putut împinge pe băiat să recurgă la acest gest extrem.

Ultima Oră

Cele mai citite