Commander, ciobănescul german al soţilor Biden, a părăsit Casa Albă după ce a muşcat mai multe persoane, ultima victimă fiind un agent al Secret Service. Este al doilea câine care pleacă din reședința prezidențială din același motiv

Commander, ciobănescul german al soţilor Biden, care a prezentat în ultimele luni supărătoarea tendinţă de a muşca oameni, "nu se mai află la Casa Albă", a anunţat o purtătoare de cuvânt a cuplului prezidenţial american, care s-a văzut nevoit să se despartă în trecut de un alt câine din cauza unor motive similare, informează AFP, citată de Agerpres.

Ultima Oră

Cele mai citite