Omorât cu propria mașină de un prieten cu care băuse, lângă Timișoara

Accident cumplit în județul Timiș. Atenție, urmează informații care vă pot afecta emoțional! Un tânăr de 33 de ani a murit după ce a fost călcat cu propria mașina. La volan se urcase un coleg pe care a încercat în zadar să îl oprească. Iar bărbatul a continuat cursa și după ce și-a călcat colegul: era băut, nu avea permis și s-a oprit într-un cap de pod. A fost rănit grav și a făcut praf două mașini.

Galați: Urmărire prin tot orașul după un șofer drogat. Bărbatul aflat la volan avea permisul suspendat

Urmărire periculoasă pe străzile din Galati, încheiată cu un accident. Polițiștii au pornit pe urmele unei mașini, după ce au primit sesizări că atât șoferul cât și pasagerul care îl însoțea aveau un comportament agitat. S-a dovedit că bărbatul aflat la volan avea permisul suspendat și, cel mai probabil, era sub influența unor droguri, iar autoturismul avea plăcuțe false de înmatriculare.

Ultima Oră

Cele mai citite