VIDEO - Şarpe capturat de jandarmi în faţa unei farmacii din Galați

Un şarpe de aproximativ doi metri, care a creat panică în rândul trecătorilor aflaţi în zona unei farmacii din Galaţi, a fost capturat, marţi, de către jandarmi şi eliberat în mediul său natural pe malul râului Siret, informează Inspectoratul de Jandarmi Judeţean (IJJ) Galaţi.

Ultima Oră

Cele mai citite