Trei copii din Buzău au fost abandonați de mamă și izgoniți din casă
O luptă continuă! Așa este viața pentru Daniel, Mihaela și Laura. Trei copii părășiți de mama lor acum un an. Tot ea i-a dat afară din căsuța modestă în care trăiau. Zi de zi trebuie să facă față, nu doar durerii că au fost abandonați, ci și lipsurilor si dorințelor neîmplinite. Îl mai au alături doar pe tatăl lor. Toți își duc zilele într-o cămăruță de 9 metri pătrați.
2 December 2018, 18:09