Nicușor Dan anunță prima ședință CGMB: Va avea loc pe 2 decembrie
Prima ședință de Consiliu General al Municipiului București va fi miercuri, 2 decembrie, anunță Nicușor Dan, care invocă prevederi din Codul Administrativ pentru a explica de ce Vlad Voiculescu nu a fost ales încă viceprimar general al Capitalei.
26 noiembrie 2020, 13:57