Clotilde Armand, primarul Sectorului 1: Fosta administrație a efectuat ilegal plăți către compania de salubritate
Autoritatea Naţională de Reglementare pentru Serviciile Comunitare de Utilităţi Publice (ANRSC) a concluzionat că fosta administraţie a efectuat ilegal plăţi către compania de salubritate, potrivit primarul Sectorului 1, Clotilde Armand, care a subliniat că tot ce s-a plătit nejustificat reprezintă ajutor de stat şi trebuie recuperat.
22 March 2021, 13:52