Monument în memoria polițiștilor rutieri căzuți la datorie, pe Calea Victoriei, în Capitală
Lucrările pentru amplasarea monumentului de for public „În memoria polițiștilor rutieri căzuți la datorie” au început. Monumentul va fi ridicat pe Calea Victoriei, nr. 19, lângă sediul Direcției Generale de Poliție București, potrivit unui comunicat transmis, miercuri, de Primăria Capitalei.
10 June 2020, 17:27