Jocuri periculoase. Un adolescent a căzut în gol de la cinci metri în timp ce făcea acrobații pe ruinele unei foste fabrici

Un tânăr de 17 ani şi-a riscat viaţa din teribilism, iar acum este în comă profundă la spital. Băiatul din Iaşi şi doi prieteni se antrenau pe ruinele vechii Fabrici de ţigarete. A căzut de la cinci metri înălţime şi s-a rănit grav, iar medicii sunt rezervaţi cu privire la şansele de supravieţuire. La nici 24 de ore de la accident, alţi tineri au fost observaţi pe acoperişul clădirii.

Ultima Oră

Cele mai citite