pagubiti city insurance
Șoferii care trebuie să își repare mașinile pe baza unor polițe emise de City Insurance vor fi despăgubiți de Fondul de Garantare a Asiguraților, într-un timp mai scurt. Guvernul a aprobat azi o ordonanță de urgență cu noile condiții. Între timp, în Comisia Economică a Senatului, a început audierea celor implicați sau afectați de falimentul companiei de asigurări.

